MASKI OCHRONNE

Profesjonalne, wielorazowe maseczki ochronne

Wielorazowe maseczki ochronne są obecnie niezwykle pożądanym na rynku produktem. Zadaniem maseczek jest wytwarzanie bariery pomiędzy naszymi błonami śluzowymi, a zanieczyszczeniami. Jednocześnie zapobiegają one rozpylaniu wirusów, przede wszystkim podczas kaszlu oraz mówienia. Wysokiej jakości maseczki, znaleźć można w ofercie sklepu internetowego srodki-ochronne24.com. Posiadamy bardzo szeroki asortyment maseczek, różniących się od siebie między innymi rodzajem zastosowanego filtra. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Maseczki ochronne z filtrem – zapewnij sobie bezpieczeństwo

Cząsteczki stałe oraz aerozole znajdujące się w powietrzu są niewidoczne gołym okiem. Niektóre z nich są natomiast niezwykle niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Maseczki ochronne z filtrem stanowią gwarancję naszego bezpieczeństwa, dlatego należy je stosować wszędzie tam, gdzie mogą one zapewnić ochronę przed różnego typu zagrożeniami. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć produkty różniące się od siebie rodzajem zastosowanego filtra, a co za tym idzie stopniem ochrony. Wyróżniamy filtry FFP1, FFP2 oraz FFP3. Maski FFP1 sprawdzą się w środowisku, w którym nie należy spodziewać się toksycznych pyłów lub aerozoli. Często wykorzystywane są w przemyśle budowlanym i spożywczym. Filtr FFP2 zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi dla zdrowia pyłami i aerozolami. Ich całkowity przeciek wewnętrzny nie może przekroczyć 11%. Najwyższą skuteczność zapewniają maseczki z filtrem FFP3. Dzięki zastosowaniu tej klasy ochrony, liczyć można na skuteczne filtrowanie substancji rakotwórczych, chorobotwórczych, wirusów i bakterii. Gwarantują one najwyższy stopień ochrony dróg oddechowych przed zanieczyszczeniami.

Maski ochronne ffp2 w ofercie srodki-ochronne24.com

W naszym sklepie internetowym nabyć można dobrej jakości maski ochronne ffp2, które świetnie sprawdzą się w rozmaitych warunkach. Produkty spełniają normy europejskie oraz posiadają niezbędne certyfikaty, świadczące o ich wysokiej jakości. Zastosowany materiał jest niezwykle lekki, natomiast regulowany klips na nos z jednej strony zapewnia komfort w trakcie noszenia, a z drugiej gwarantuje zachowanie maksymalnej szczelności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Maseczki zapewnią bezpieczeństwo naszym Klientom, co jest niezwykle istotną kwestią w okresie obowiązywania pandemii. Zamówienie złożyć można za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6