Jak chronić nasz organizm przed koronawirusem? Czy warto stosować maseczki?

Epidemia koronawirusa to niewątpliwie wyzwanie dla wszystkich z nas. Epidemia, która rozpoczęła się w Chinach przeniosła się do Europy i w państwach takich jak Włochy czy Hiszpania spowodowała ogromną liczbę zachorowań ale też zgonów. Każdy z nas zastanawia się jak się uchronić przed zarażeniem. Czy zabezpieczenie się w tak dużych skupiskach miejskich jak Warszawa czy Wrocław jest możliwe?

Oczywiście najlepszym sposobem na zminimalizowanie zagrożenia jest bezwzględne przestrzeganie zasad kwarantanny oraz unikanie dużych skupisk ludzi, a także pamiętanie o zasadach higieny i BHP. Sprzyjające unikaniu zagrożenia COVID mogą być także ochronne maseczki FFP1/FFP2/FFP3, które pomagają zabezpieczać nasze górne drogi oddechowe przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Negatywne oddziaływanie środowiska możemy zredukować właśnie dzięki takim zabezpieczeniom. Jeśli chodzi o maseczki, które znajdziesz na naszej stronie są to maski bhp przemysłowe. Dzięki filtracji p1/p2/p3 pomagają pomóc zabezpieczyć drogi oddechowe, jednak co ważne, nie zapewniają one całkowitej ochrony przeciw wirusom takim jak chociażby koronawirus. Nic nie zastąpi przestrzegania podstawowych zasad higieny. Najlepszym zabezpieczeniem się przed chorobą jest stosowanie się do zaleceń WHO – Światowej Organizacji Zdrowia oraz SANPEIDu i dbanie o zachowanie higieny oraz rozważne wykorzystywane maseczek przy wypełnianiu innych podstawowych zasad i standardów zalecanych przez wyspecjalizowane ośrodki. 

Maseczki filtrujące przemysłowe – przesyłka kurierska/ paczkomat już w 24h! 

Zamówienia 24h/7 dni w tygodniu

Koszt wysyłki: 

  • Kurier InPost 18,99 zł
  • Kurier InPost pobranie – 24,99 zł
  • InPost paczkomat – 14,99 zł
  • InPost paczkomat pobranie – 17,99 zł

DARMOWA WYSYŁKA PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300 ZŁ 

Odbiór osobisty – Warszawa 

czy maseczki pomagają na koronawirus, jak stosować maseczkę ochronną, koronawirus, koronawirus jak się chronić, koronawirus ochrona, maseczki na koronawirus, maska na koronawirus, ochrona, ochrona przed koronawirusem


© 2020. ALL RIGHTS RESERVED
0